חברת פוקטלינק הינה חברת תוכנה המתמחה בפיתוח פתרונות לניהול אנשי מכירות שטח, לנהגים ולתכנון מערך ההפצה.

החברה נוסדה בשנת 2005 וכיום היא המובילה והצומחת ביותר בתחומה, עם מגוון פתרונות ייעודיים ולמעלה מ-600 לקוחות ברחבי העולם. מטה החברה ומרכז הפיתוח של פוקטלינק פועלים בישראל, עם משרדים ופעילות עצמאית בארה״ב. ברחבי העולם משווקים מוצריה באמצעות שתי שותפות לדרך, חברת NCR וחברת WIZROM.

פוקטלינק מעסיקה 36 עובדים ומייסדיה פעילים ומעורבים בפעילותה היומיומית. גישת החברה דוגלת ביצירת שותפות אמיתית עם לקוחותיה, במסע מרתק ומאתגר הנמשך שנים ארוכות.

פילוסופיית פיתוח המוצרים של חברת פוקטלינק מבוססת על ערכים של חדשנות ופשטות. מוצרי החברה ידועים כמתקדמים בתחומם, עם הצלחות מוכחות באירופה, צפון ומרכז אמריקה, אוסטרליה ועוד. כל פתרון מותאם לצרכי הלקוח ויעדיו. כל מוצרי החברה זוכים באופן שוטף לשדרוגים ועדכונים המעצימים את יכולת הפלטפורמה ללא הפסק.

הכלים המתקדמים מעניקים למקבלי ההחלטות בארגון חיבור מלא ואמיתי לשטח – LIVE – ויוצרים מגוון יתרונות ותועלות, עם השגת יעדים גבוהה והחזר השקעה מהיר.

פתרונות התוכנה של פוקטלינק

 

ASKI SFA (Sales Force Automation)

ASKI SFA הינה מערכת ארגונית מתקדמת לניהול מכירות שטח, לתכנון, בקרה וניהול אנשי המכירות. המערכת מאפשרת תכנון, בקרה וניהול בזמן אמת, עם כלים אנליטיים המעניקים למקבלי ההחלטות את היכולת להגיב בזריזות ומכל מקום לדרישות השוק, תוך שימוש במידע מקוון מהשטח. מערכת ASKI SFA מספקת פתרונות בעולם המכירות PreSale, VanSale & Tmr במערכת ארגונית אחת. אתם מוזמנים לקדם את כוח המכירה בשטח.
למידע נוסף אודות ASKI SFA >>

ASKI POD (Proof of Delivery)

ASKI POD הינה מערכת מובילה לתכנון וניהול מערך ההפצה. זו מערכת ידידותית ומתוחכמת המאפשרת לארגון לשכלל את יכולות ההפצה, לשפר תוצאות ולחסוך עלויות. עם ASKI POD ניהול תהליך האספקה משתכלל ומעניק לנהג אפליקציה פשוטה וחכמה, ומגוון יכולות מתקדמות לארגון: מסלול הפצה אופטימלי, בקרה מלאה על התקדמות המשימות, הוכחת משלוח תוך 0 (אפס) טעויות במסירה וכן קבלת מידע מרגע ביציאה מהמחסן ועד אישור המסירה. Delivery Done.
למידע נוסף אודות ASKI POD >>

ASCOMY – Optimization system for routes and distribution drivers

ASCOMY הינה מערכת אופטימיזציה לתכנון מסלולים ולניהול נהגים. המערכת מאפשרת לתכנן את מסלולי ההפצה ולנהל את הנהגים בשטח בדרך המהירה, היעילה והחסכונית ביותר. כמערכת בשירות ענן, ASCOMY מאפשרת התחלת עבודה מידית, ללא הטמעה מורכבת וללא כל התחייבות. מערכת ASCOMY מעניקה לארגון יתרונות כלכליים ברורים הודות לחיסכון משמעותי במגוון עלויות תפעול ובזמן עבודה יקר. הכבישים בידיים שלך והאופטימיזציה בשיאה.
למידע נוסף אודות ASCOMY >>

 Let us make your sales grow TOGETHER